Yenişehir Belediyesi Yakılan Çocuk Oyun Grubunu Yeniledi Yenişehir Belediyesi Yakılan Çocuk Oyun Grubunu Yeniledi

Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından Akdere, Yeni, Narlıkuyu, Atakent, Burunucu ve Ulugöz mahallelerinde devam eden asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Sadık Altunok çalışmaların aralıksız olarak devam edeceğini açıkladı.

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok yaptığı açıklamada, “Silifke Belediyemize ait sorumluluk sahamızdaki yolların asfaltlama çalışmaları şehir merkezimizde ve diğer mahallelerimizde devam etmektedir. Mahalle Muhtarlarımız ve vatandaşlarımızdan gelen asfaltlama ile ilgili talep ve istekleri belediyemizin imkanları dahilinde değerlendirmeye alıyoruz. Kış aylarında aşırı yağışlar sebebiyle yıpranan ve bozulan yollarda öncelikle alt yapı çalışmalarını tamamlayarak yaz aylarında asfalt bekleyen yollarımızı asfaltlamaya başladık. Belediye olarak ilçe merkezimizde ve mahallelerimizde asfaltsız yol bırakmayacağız. Asfalt çalışmamız tüm halkımıza hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

İlçeye bağlı Akdere, Yeni, Narlıkuyu, Atakent, Burunucu ve Ulugöz mahallelerinde yürütülen asfaltlama çalışmalarından duydukları memnuniyeti dile getiren mahalle muhtarları ve vatandaşlar, çalışmalar için Altunok ve ekibine teşekkür ettiklerini bildirdiler.