Engelli-engelsiz, çocuk-genç, erkek-kadın ayrımı yapılmaksızın kendisini ziyarete gelen vatandaşlarla görüşen onların sorun ve isteklerini dinleyen Başkan Altunok, sosyal belediyecilik anlayışını kendilerine ilke edindiklerinin altını çizdi.

Sadece halk gününde değil pazaryeri, park ve esnaf ziyaretleri ile her fırsatta vatandaşla bir araya gelen Altunok, Silifkelilerle büyük bir aile olduklarına dikkat çekerek, “Her zaman vatandaşımızla iç içeyiz. Halkımızla beraber olmanın, onların sorunlarına çözüm üretmenin ve Silifke’yi birlikte yönetmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Elimizden geldiğince tüm vatandaşlarımızın sorunlarına yardımcı oluyoruz. Silifkeli hemşehrilerimizden gelen taleplere göre bir yandan sorunlara çözüm üretirken, diğer taraftan vatandaşlarımızın bizimle paylaşmak istedikleri proje ve çalışmaları da değerlendirme imkanı buluyoruz. Belediyemiz halkımızla her zaman iç içedir. Tüm halkımıza belediyemizin kapıları açıktır” diye konuştu.

Mersin Orman İşletme Müdürü Çetin Göreve Başladı Mersin Orman İşletme Müdürü Çetin Göreve Başladı

Her mahalleyi adım adım gezdiğini ve devam eden belediye hizmetlerini de yakından takip ettiğini ifade eden Altunok, her zaman vatandaşların yanında olduklarının altını çizdi.