14 Mayıs 2023 Pazar günü yapılacak olan seçime ‘Mersin için biz varız’ sloganıyla yola çıkan Büyük Birlik Partisi’nin Milletvekili 1. Sıra adayı Ali Keser ile 2. Sıra adayı Avukat Abdulvahap Polat seçimin genel durumunu MersinNews Gazatesi Genel Yayın Yönetmeni ile birlikte değerlendirdiler.

BBP Genel Başkan yardımcısı ve aynı zamanda 1. Sıra Milletvekili Adayı olan Ali Keser : “ Bugün 2. sıra Milletvekili Adayı Abdulvahap Polat,İl Başkan Yardımcıları Necdet Küçük ve Mithat Şener ile MersinNews Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni’ni ziyaret ederek Mersin’in meseleleri ve seçimlerle ilgili istişarede bulunduk. Kendisine misafirperverliklerinden ve ilgi alakalarından dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

BBP 2. sıra Milletvekili Adayı olan Abdulvahap Polat ise: “Siyasi olarak yaptığımız saha çalışmalarıyla ilgili fikir alışverişinde bulunduk. Basının sorunlarıyla ilgili sıkıntıları not aldık. Dürüst siyasete ihtiyacımız var. BBP Milletvekili Adayları olarak biz hazırız. Sahada yaptığımız çalışmalarda biz görüyoruz ki milletimiz bize teveccüh gösterecek ve bizi meclise taşıyacak. İlk düğmeyi doğru ilikleyip hem Mersin’e hem Türkiye’ye faydalı olacağımızı düşünüyoruz” dedi.

Mersin MHP Milletvekili Adayları Vatandaşlarla Buluştu Mersin MHP Milletvekili Adayları Vatandaşlarla Buluştu