Başkan Yılmaz: "Gazi ve şehitlerimizin ailelerinin her zaman yanlarındayız" Başkan Yılmaz: "Gazi ve şehitlerimizin ailelerinin her zaman yanlarındayız"

Mersin’in merkez ilçe Toroslar Belediyesinin Engelsiz Akademi Merkezi’nde eğitim gören engelli bireyler ve aileleri, Güzelyayla Mahallesinde düzenlenen piknikte keyifli anlar yaşadı.
Piknik programında özel bireyleri, Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz da yalnız bırakmadı. Başkan Yılmaz, gençlerle yakından ilgilenerek, bu güzel anlara eşlik etti. Pikniğe katılan özel bireyler de Başkan Yılmaz’a sevgi gösterilerinde bulunarak, dolu dolu bir gün geçirdi.
Sevgiyle, hoşgörüyle engelsiz bir Toroslar için çalıştıklarını belirten Başkan Yılmaz, "Engelli bireylerimizin yaşamlarını kolaylaştıracak, geleceğe umutla ve sevgiyle bakabilmelerini sağlayacak şartların oluşturulması hepimizin görevidir. Unutmamalıyız ki hepimiz birer engelli adayıyız. Önemli olan gönüllerde engel olmasın. Onların mutluluğu bizim huzurumuz. Engelsiz Akademi Merkezimizde eğitim gören özel bireylerimiz ve kıymetli aileleri ile birlikte Güzelyayla Mahallemizde piknik yaparak güzel havanın tadını çıkarmak istedik. Onlarla hem sohbet ettik hem de mutluluklarına ortak olduk. Çok özel bir gün geçirdik. Biz 1 gün değil 365 gün hep birlikteyiz" dedi.