İlk olarak mahalle muhtarları ile bir araya gelen Gültak ve beraberindeki heyet, talep ve önerileri dinledi. Heyet, ardından da esnaf ve vatandaşlarla buluştu. Halkın sıcak ilgisiyle karşılaşan Gültak, Akdeniz'i 4 yıl içinde değiştirip geleceğe hazırlayan hizmet, proje ve yatırımlardan bahsetti.

Akdeniz'de artık barışın, huzurun ve kardeşliğin hüküm sürdüğünü ifade eden Gültak, gerek barış ve huzur ortamının, gerekse de hizmet, proje ve yatırımların hızlı ve kesintisiz devam etmesi için 14 Mayıs genel seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve milletvekili adaylarına destek istedi.

Tarhan: “Türkiye’nin en iyi belediyesi olmayı hedefliyoruz” Tarhan: “Türkiye’nin en iyi belediyesi olmayı hedefliyoruz”

Akdeniz Belediyesi'nin ilçeye kazandırdığı 142 Cadde üzerindeki pazarcı esnafı ile de buluşan Gültak ve beraberindeki heyet, satış yapan esnaf ile alışverişe çıkan mahalle sakinleri ile sıcak ve samimi bir şekilde sohbet etti. Gültak, kimi esnafın dile getirdiği sıkıntıların acilen çözülmesi için de ilgili birim müdürlerine talimat verdi.

Her zaman olduğu gibi çocuklarla da yakından ilgilenen Gültak, çeşitli hediyeler ve oyuncaklarla onların da gönlünü kazandı. Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, gün içerisinde kanaat önderleri ile de bir araya geldi. Türkiye'nin çok önemli bir seçimden geçtiğini vurgulayan Gültak, her yönüyle geleceğe emin adımlarla ilerleyen bir ülke için 14 Mayıs genel seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ve milletvekili adaylarına destek verilmesi çağrısında bulundu.