Konuyla ilgili açıklama yapan MEGEP Başkanı Hasan Gezer “Mersin İstanbul’a Gidiyor” mottosu ile hazırlıklarına start verdiğimiz Mersin Tanıtım Günleri etkinliklerinde Mersinli markalar, mülki idareler, yerel yönetimler ve STK’ları ile Mersin’in tüm dinamiklerinin üst düzey temsilini arzu etmekteyiz.

Tarih, turizm, tarım, sanayi, ticaret ve lojistik kenti olma özelliklerini taşıyan kentimizin sahip olduğu tüm potansiyel ekonomik alanlarda, marka kent olma yolundaki Mersin’e ciddi katkı sağlayacağına inanıyoruz.

Zoteeva: "Rosatom'un ‘Yılın İnsanı’ gibi profesyonel yarışmalarını kazandıklarını görmekten mutluluk ve gurur duyuyoruz" Zoteeva: "Rosatom'un ‘Yılın İnsanı’ gibi profesyonel yarışmalarını kazandıklarını görmekten mutluluk ve gurur duyuyoruz"

İstanbul’da yapılacak olan iletişimlerde de “Mersin İstanbul’a Geliyor” mottosunun kullanılacağı etkinliğin, Mersin için çok önemli bir tanıtım olacağına inanıyoruz. Organizasyona Mersin’in tüm bileşenlerinin katılımı kıymetlidir, bu destekler ile çok daha güçlü olacak ve ses getirecektir.