2’nci Lig’de kentimizi temsil edecek olan Yeni Mersin İdman Yurdu’nun şampiyonluk kupasıyla Yılmaz’ı ziyaret eden Dernek Başkanı Tanış; “Mersin İdman Yurdu taraftarları olarak Başkanımıza spora ve sporcuya sunduğu her türlü destek ve katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Bozyazı'da 'Gaziler Günü' törenle kutlandı Bozyazı'da 'Gaziler Günü' törenle kutlandı

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz ise Mersin İdman Yurdu Taraftar Derneği Başkanı Murat Tanış ve tribün liderlerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Amaçlarının, birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmek olduğunu belirten Başkan Yılmaz; “Kırmızı lacivertlilere gönül vermiş tüm taraftarlarımızın ortak bir çatı altında buluşması bizleri de mutlu ediyor. Mersin İdman Yurdu Taraftar Derneği Başkanı Murat Tanış ve değerli yönetimine teşekkür ederim. Bu yıl büyük bir sevinç ve gururla 2’nci Lig’e yükseldik. Bu şampiyonluğun elde edilmesinde yönetim ve futbolcular kadar taraftarın da büyük bir emeği var. Taraftar, takımının yanında olduğunda başarı kaçınılmazdır. İnşallah yeni sezonda da hep birlikte takımımızın nice galibiyetlerine şahit oluruz. Ve takımımızı adım adım Süper Lig’e taşırız. Mersin İdman Yurdu’nun başarısı, Mersin’in başarısıdır. Bu şehrin çocuğu olarak Mersin İdman Yurdu’muza hep destek verdik ve destek vermeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.