Fırsat buldukça çocukları kucağına alan ve onlarla kısa süreli de olsa sohbet eden Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, onları sevindirmeyi de ihmal etmiyor. Makam arabasında ve özel aracında çocuklar için taşıdığı çeşitli oyuncakları onlarla bir araya geldikçe, çocuklara hediye ederken, onların mutluluğuna da bu vesile ile ortak oluyor.

Gültak: “Mersin’in en güzel gençlik ve spor merkezlerinden biri olacak” Gültak: “Mersin’in en güzel gençlik ve spor merkezlerinden biri olacak”

Merkez ve kırsal mahalle ziyaretlerinde çocukları sevindiren Altunok’a çocuklar, “Başkan amcamız geldi, bize oyuncak hediye etti. Başkan amcamızı çok seviyoruz” diye tezahürat yaparken, çocukların sevincine ortak olan Başkan Altunok, “ Merkez ve kırsal mahallelerimize yönelik ziyaretlerimizi sürekli olarak yapıyoruz. Belediye olarak mahallelerde yürüttüğümüz çalışmaları yerinde incelerken vatandaşlarımızla da bir araya geliyoruz. Onların sorun ve isteklerini dinleyerek çözümü konusunda planlamalar yapıyoruz. Bu ziyaretlerimiz esnasında bizleri karşılıksız sevgileriyle ve tebessümleriyle karşılayan çocuklarımızı biz de küçük hediyelerle sevindiriyoruz. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın her zaman yanındayız. Çocukları çok seviyorum. Cenabı Allah yüzlerinden gülücükleri eksik etmesin. Onların mutlu olması bizleri fazlası ile memnun ediyor. Çocuklarımızı sevindirmeye devam edeceğiz” diyerek, çocukların mutlu edilmesinin önemli olduğuna vurgu yaptı.