Toroslar’ın yüksek kesimlerini birim müdürleriyle birlikte ziyaret eden Yılmaz, çalışmalarla ilgili teknik ekibinden bilgiler aldı. Mahalle sakinleri ve esnafla da ilgilenerek taleplerini dinleyen Yılmaz’a, hemşehrileri de yoğun ilgi gösterdi.

“İlçemize güzel projeler kazandırmak için gece gündüz çalışıyoruz” diyen Yılmaz; “Saha gezilerimiz sırasında hemşehrilerimizin bizlerle paylaştığı talep ve önerilere büyük önem veriyoruz. Bizleri her zaman güler yüzleri ile karşılayan kıymetli hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Yılmaz, Doruklu Mahallesi’nde kilit parke taşı döşeme, meydan düzenleme ve muhtarlık binası yapımı ile Musalı Mahallesi’nde asfalt serim, Soğucak Mahallesi’nde de kilit parke taşı ve semt pazar yeri çalışmalarını gerçekleştirdiklerini söyledi.

Tarsus Orman İşletme Müdürlüğü'nde Sertifika Töreni Tarsus Orman İşletme Müdürlüğü'nde Sertifika Töreni

Meydanların şehrin kalbi olduğunu belirten Yılmaz, Doruklu Mahallesi’ne kazandırkları yeni meydanın hayırlı olmasını diledi.

Yılmaz; “Kültürel ve tarihi pek çok güzelliği barındıran Toroslarımızın doğal dokusunu bozmadan hizmetlerimizi sürdürüyoruz. İlçemizin her noktası bizim için kıymetli. Hemşehrilerimizin talepleri ve sahadaki tespitlerimiz doğrultusunda ilçemizin dört bir yanında yol yapım ve çevre düzenleme çalışmalarımıza devam edeceğiz” şeklinde konuştu.